Parfum Houbigant Quelques Fleurs L´Original – EDP 100 ml

  • Parfum Houbigant Quelques Fleurs L´Original – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Houbigant predávajú: vivantis.sk

O parfumu Houbigant Quelques Fleurs L´Original – EDP 100 ml

Parfumová voda pre ženy Quelques Fleurs L´Original značky Houbigant je kvetinovo-sladká nich vôňa. Je určená pre všetky ženy, ktoré milujú výraznejšie a dlhotrvajúci parfumy. Na trh bola uvedená v roku 1913.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Houbigant charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Houbigant Quelques Fleurs L´Original – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Houbigant Quelques Fleurs L´Original – EDP 100 ml:

Hlava
citrusy, citrón, bergamot, Tarragone, zelené akordy, kvet pomarančovníka
Srdce
karafiát, fialka, orchidea, tuberóza, orgován, orris root, ruža, konvalinka, otočník, ylang-ylang, jazmín
Základ
med, vanilka, cibetka, lišajník, santalové drevo, jantár, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Houbigant?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Houbigant Quelques Fleurs L´Original – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Houbigant za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Houbigant.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Houbigant Quelques Fleurs L´Original – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Houbigant Quelques Fleurs L´Original – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Houbigant. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár