Parfum Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml

  • Parfum Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Hugo Boss predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml

Boss Bottled Oud Aromatic od Hugo Boss je orientálna kvetinová vôňa pre mužov. Bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hugo Boss charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml:

Hlava
pomarančový kvet
Srdce
myrha
Základ
arganový drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hugo Boss?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hugo Boss za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hugo Boss.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hugo Boss. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár