Parfum Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml

  • Parfum Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Hugo Boss predávajú: vivantis.sk

O parfumu Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml

Toaletná voda Hugo Boss Jour Pour Femme Runway Edition je citrusovo-kvetinová, púdrovo čistá vôňa pre modernú ženu, ktorá sa uchádza o priazeň zákazníčok od roku 2015. Vynikne predovšetkým ako jarné a letné denné vonný doplnok, ale znosíte ju tiež na jeseň pri večerných spoločenských príležitostiach.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Hugo Boss charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml:

Hlava

frézie, citrusy

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Hugo Boss?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Hugo Boss za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Hugo Boss.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Hugo Boss. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár