Parfum Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml

  • Parfum Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Drevitá vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Iceberg predávajú: vivantis.sk

O parfumu Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml

Iceberg Since 1974 For Men sa otvára ovocnou vôňou, ktorá presadzuje výrazne mužskú aromatika bergamotu, guatemalského kardamónu a sušeného ovocia. Srdce vône sa završuje vôňou muškátového orieška a levandule, než sa usadí do guajakového dreva s textúrovaným základom Ambroxan a pačuli.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Iceberg charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml:

Hlava

kardamon, sušené ovocie, bergamot

Srdce

levanduľa, muškátový oriešok

Základ

ambroxan, guajakové drevo, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Iceberg?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Iceberg za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Iceberg.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Iceberg. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár