Parfum Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml

  • Parfum Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Iceberg predávajú: vivantis.sk

O parfumu Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml

Iceberg Since 1974 For Women predstavuje vzburu ženskosti a mladosti. Kvetinová a ovocná vôňa sa otvára živými a trblietavými tónmi grapefruitu, ružového korenia a zázvoru a exploduje v zmyselnom ovocnom kvetinovom srdci vďaka harmónii neroli, listov mäty a citrusov. Vôňa zosilnie v pozadí kombináciou teplých, suchých a vytrvalých tónov jantáru, cédrového dreva a pižma, ktoré uzatvárajú tento zmyselný ovocný, kvetinový kokteil.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Iceberg charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml:

Hlava

grapefruit, zázvor, ružové korenie

Srdce

citrusy, neroli, mäta

Základ

céder, pižmo, jantár

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Iceberg?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Iceberg za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Iceberg.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Iceberg. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár