Parfum Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml

  • Parfum Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Iceberg predávajú: vivantis.sk

O parfumu Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml

Straťte sa v oslňujúci dôvere a sile vône Iceberg White pre ženy. Balená v čisto bielej fľaštičke s výraznými zlatými akcentmi. Táto toaletná voda vyžaruje ženskú silu a čistotu s vrstvami kvetinových, drevitých a ovocných akcentov. Užívatelia si najprv všimnú jeho náznakov bergamotu, grapefruitu a hrušky, po ktorých nasleduje vôňa malín, pivoniek a fialiek. Tóny dreva, vetiveru a pižma vytvárajú odvážny záver tejto prírodnej, čisté a osviežujúca vôňa. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2013.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Iceberg charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml:

Hlava
bergamot, hruška, grapefruit
Srdce
malina, fialka, pivonka
Základ
vetiver, pižmo, drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Iceberg?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Iceberg za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Iceberg.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Iceberg. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár