Parfum Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme IGO – EDT 100 ml

  • Parfum Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme IGO – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Issey Miyake predávajú: vivantis.sk

O parfumu Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme IGO – EDT 100 ml

L´Eau D´Issey Pour Homme IGO je orientálno-drevitú vôňou. Táto vôňa je určená výnimočným mužom s veľkou dávkou charizma, ktorí určujú svoj smer a presne vedia, čo chcú. Neodolateľná a očarujúce.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Issey Miyake charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme IGO – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme IGO – EDT 100 ml:

Hlava

citrónová verbena, koriander, šalvia, mandarínka

Srdce

modré lekná, škorica, šafran, muškátový oriešok, pelargónie

Základ

indické santalové drevo, ambra, pižmo, haitský vetiver

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Issey Miyake?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme IGO – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Issey Miyake za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Issey Miyake.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme IGO – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Issey Miyake L`Eau D`Issey Pour Homme IGO – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Issey Miyake. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár