Parfum Issey Miyake L`Eau D`Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml

  • Parfum Issey Miyake L`Eau D`Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Issey Miyake predávajú: vivantis.sk

O parfumu Issey Miyake L`Eau D`Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml

L´Eau D´Issey Pure Nectar De Parfum je kvetinová vôňa pre ženy, ďalší z kolekcie L´Eau D´Issey Pure. Hlava obsahuje kombanci hrušky, medu a bergamotu. V srdci objavíte akordy ruží a pivoniek podtrhnutou vodnými tónmi. Kompozíciu uzatvára Kašmírčanov, santalové drevo, fialka, biele pižmo a sivá ambra.
Na trh bola uvedená v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Issey Miyake charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Issey Miyake L`Eau D`Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Issey Miyake L`Eau D`Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml:

Hlava

hruška, med, bergamot

Srdce

ruže, vodné tóny, pivonka

Základ

Kašmírčanov, šedá ambra, santalové drevo, fialka, biele pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Issey Miyake?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Issey Miyake L`Eau D`Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Issey Miyake za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Issey Miyake.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Issey Miyake L`Eau D`Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Issey Miyake L`Eau D`Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Issey Miyake. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár