Parfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml

  • Parfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Issey Miyake predávajú: vivantis.sk

O parfumu Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml

L`Eau d`Issey Shade of Sunrise je kvetinová vôňa pre ženy. Navrhol ju Parfumér Aurelien Guichard. Jemnú vôňu podčiarkuje vôňa jazmínu, ktorú dopĺňa citrón a bergamot.
Novinka od japonskej značky Issey Miyake bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Issey Miyake charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml:

Hlava

citrón, bergamot, jazmín, frangipani

Srdce

ylang-ylang, heliotrop, osmanthus

Základ

céder, santalové drevo, kokosové mlieko

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Issey Miyake?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Issey Miyake za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Issey Miyake.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Issey Miyake. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár