Parfum Issey Miyake Miniatury Issey Miyake – 4 x 7 ml

  • Parfum Issey Miyake Miniatury Issey Miyake – 4 x 7 ml (Mini sada),
  • Miniatury vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Issey Miyake predávajú: vivantis.sk

O parfumu Issey Miyake Miniatury Issey Miyake – 4 x 7 ml

Sada miniatúr obsahuje:

L´Eau D´Issey Pour Homme – EDT 2x(Orientálno-drevitá)
Nuit D´Issey – EDT(Citrusovo-korenená)
Nuit D´Issey Noir Argent – EDP(Drevito-korenistá)

Vonné zložky parfumu

Parfumy Issey Miyake charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Issey Miyake Miniatury Issey Miyake – 4 x 7 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Issey Miyake Miniatury Issey Miyake – 4 x 7 ml:

Hlava

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Srdce

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Základ

zloženie vôní nájdete v popisku u každého parfému zvlášť

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Issey Miyake?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Issey Miyake Miniatury Issey Miyake – 4 x 7 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Issey Miyake za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Issey Miyake.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Issey Miyake Miniatury Issey Miyake – 4 x 7 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Issey Miyake Miniatury Issey Miyake – 4 x 7 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Issey Miyake. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár