Parfum Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml

  • Parfum Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml (Toaletná voda),
  • Drevitá vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Jack&Jones predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml

Jack & Jones # 02 je drevitá vôňa, ktorá odhaľuje ducha úspechu. Konečne vôňa, ktorá vykúzli úspech moderného človeka. Vôňa začína príjemnými tónmi zeleného jablka a slivky. V srdci nasleduje žiarivá a hrejivá kombinácie pelargónie, škorica a santalového dreva. Základ obsahuje jantár, pižmo a vanilku.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jack&Jones charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml:

Hlava
zelené jablko, slivka
Srdce
pelargónie, santalové drevo, škorica
Základ
jantár, pižmo, vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jack&Jones?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jack&Jones za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jack&Jones.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jack&Jones. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár