Parfum Jaguar Stance Jaguar – EDT 100 ml

  • Parfum Jaguar Stance Jaguar – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Drevitá vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Jaguar predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jaguar Stance Jaguar – EDT 100 ml

Toaletná voda od značky Jaguar je venovaná kreatívnym a nezávislým mužom, ktorí dodržiavajú svoje vlastné pravidlá. Silnú zmes korenia a dreva vytvoril parfumér Michel Almairac. Vôňa bola uvedená na trh v novembri 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jaguar charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jaguar Stance Jaguar – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jaguar Stance Jaguar – EDT 100 ml:

Hlava
mandarínka, jablko, kardamóm, muškátový oriešok, čierne korenie
Srdce
vetiver, pačuli, kašmír, céder
Základ
jantár, pižmo, vanilka, papyrus, mach

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jaguar?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jaguar Stance Jaguar – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jaguar za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jaguar.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jaguar Stance Jaguar – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jaguar Stance Jaguar – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jaguar. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár