Parfum Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jean P. Gaultier predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml

Classique Eau De Parfum z kolekcie Classique orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí sladký med a ruže, v čisto kvetinovom srdci ucítite kombinácii vanilkovej orchidey a narcisu. Kompozíciu uzatvára vanilka, ambra, fazuľa tonka a santalové drevo.
Na trh bola uvedená v roku 1990.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jean P. Gaultier charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava

ruža, med

Srdce

narcis, vanilková orchidea

Základ

vanilka, ambra, fazuľa tonka, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jean P. Gaultier?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jean P. Gaultier za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jean P. Gaultier.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jean P. Gaultier. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár