Parfum Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 50 ml

  • Parfum Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jean P. Gaultier predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 50 ml

La Belle Le Parfum je nová intenzívna vôňa od značky Jean Paul Gaultier. Orientálna vôňa pre ženy, ktoré milujú zelenú hrušku, fazuľa tonka a vanilku. Poddajte sa zvádzanie La Belle Le Parfum. Táto vôňa tvoria dokonalý pár s vôňou Le Male Le Parfum . Vôňa bola uvedená na trh v roku 2021.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jean P. Gaultier charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 50 ml:

Hlava

hruška

Srdce

fazuľa tonka

Základ

vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jean P. Gaultier?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jean P. Gaultier za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jean P. Gaultier.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jean P. Gaultier. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár