Parfum Jeanne Arthes Best Friends Forever – EDP 30 ml

  • Parfum Jeanne Arthes Best Friends Forever – EDP 30 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jeanne Arthes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jeanne Arthes Best Friends Forever – EDP 30 ml

Aromatická kompozícia s názvom „Best Friends Forever“ nás pozýva, aby sme sa ponorili do kúzelného sveta detstva a pocítili hĺbku aromatických farieb a ostrosť a jas vnímanie okolitého sveta, ktorým sú len v detstve. Svieže zelené jablko a voňavá biela frézie, znejúce v úvodnom akordu, v srdci kompozície, sú kombinované s tónmi opojného jazmínu, chvejúce sa konvalinky a sladkého ananásu. A nádherné korenisto práškovité tóny bieleho kosatce, mierne živicového jantáru a koreneného heliotropu tvoria jemnú, tečúca aromatickú siláž parfumu, ktorá dodáva jeho zvuku zvláštne nehu a mystiku.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jeanne Arthes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jeanne Arthes Best Friends Forever – EDP 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jeanne Arthes Best Friends Forever – EDP 30 ml:

Hlava
zelené jablko, biela frézie
Srdce
jazmín, konvalinka, ananás
Základ
biely kosatec, jantár, heliotrop

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jeanne Arthes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jeanne Arthes Best Friends Forever – EDP 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jeanne Arthes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jeanne Arthes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jeanne Arthes Best Friends Forever – EDP 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jeanne Arthes Best Friends Forever – EDP 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jeanne Arthes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár