Parfum Jeanne Arthes Cotton Club Pour Homme – EDT 100 ml

  • Parfum Jeanne Arthes Cotton Club Pour Homme – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Levanduľová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Jeanne Arthes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jeanne Arthes Cotton Club Pour Homme – EDT 100 ml

Autentická prírodná toaletná voda od značky Jeanne Arthes je plná šarmu, mužského šarmu a neskrývaného tepla. Táto vôňa je okúzľujúca svojou horkou drevitosti. Toaletná voda zdôrazní obraz moderného, sebavedomého muža. Je spoľahlivý a nie je rušivý, rafinovaný vo svojej prirodzenosti a jednoduchosti.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jeanne Arthes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jeanne Arthes Cotton Club Pour Homme – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jeanne Arthes Cotton Club Pour Homme – EDT 100 ml:

Hlava
levanduľa, bergamot
Srdce
konvalinka
Základ
pižmo, vanilka, céder, pačuli, santalové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jeanne Arthes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jeanne Arthes Cotton Club Pour Homme – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jeanne Arthes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jeanne Arthes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jeanne Arthes Cotton Club Pour Homme – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jeanne Arthes Cotton Club Pour Homme – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jeanne Arthes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár