Parfum Jeanne Arthes Love Generation Rock – EDT 60 ml

  • Parfum Jeanne Arthes Love Generation Rock – EDT 60 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jeanne Arthes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jeanne Arthes Love Generation Rock – EDT 60 ml

Jeanne Arthes Love Generation Rock vás nabáda, aby ste intenzívne prežívali každý okamih a plne si užívali každý deň! Parfumovaná voda má zloženie bohaté na tóny šafranu, mandarínky, tymianu, ylang-ylangu, orchidey, ľalie, brazílskeho palisandru, duba, vanilky a fazuľa tonky. Táto orientálno-kvetinová vôňa je vhodná na celý deň, ale aj na zvláštne príležitosti. Jeho vôňa predstavuje slobodu, osvieženie a šťastie a každá kvapka parfumu vám dodá emócie a dobrodružnú náladu!

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jeanne Arthes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jeanne Arthes Love Generation Rock – EDT 60 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jeanne Arthes Love Generation Rock – EDT 60 ml:

Hlava
šafran, tymián, mandarínka
Srdce
orchidea, ľalia, ylang-ylang
Základ
vanilka, fazuľa tonka, palisander, dub

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jeanne Arthes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jeanne Arthes Love Generation Rock – EDT 60 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jeanne Arthes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jeanne Arthes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jeanne Arthes Love Generation Rock – EDT 60 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jeanne Arthes Love Generation Rock – EDT 60 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jeanne Arthes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár