Parfum Jeanne Arthes Never Stop Smiling – EDP 30 ml

  • Parfum Jeanne Arthes Never Stop Smiling – EDP 30 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jeanne Arthes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jeanne Arthes Never Stop Smiling – EDP 30 ml

Never Stop Smiling je jemná, vzrušujúce a romantická ženská kvetinová a ovocná vôňa s nostalgickú mladistvú chuťou. Aromatické zloženie otvára príjemný duet šťavnatého jablka a jemná korenistá orechová vôňa sladkých mandlí, obohatená srdcom v súlade s jemnou sviežosťou rafinované konvalinky a hodvábne korenené ruže, ktorej vôňa sa postupne mení v trblietavé oblak jemného pižma a hrejivých slnečných tónov, dodávajúcich pocit svetla, tepla a harmónie s okolitým svetom.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jeanne Arthes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jeanne Arthes Never Stop Smiling – EDP 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jeanne Arthes Never Stop Smiling – EDP 30 ml:

Hlava

mandle, jablko

Srdce

konvalinka, ruža

Základ

pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jeanne Arthes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jeanne Arthes Never Stop Smiling – EDP 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jeanne Arthes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jeanne Arthes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jeanne Arthes Never Stop Smiling – EDP 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jeanne Arthes Never Stop Smiling – EDP 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jeanne Arthes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár