Parfum Jeanne Arthes Over The Rainbow – EDP 30 ml

  • Parfum Jeanne Arthes Over The Rainbow – EDP 30 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jeanne Arthes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jeanne Arthes Over The Rainbow – EDP 30 ml

Over The Rainbow je jasná, osviežujúci a romantická ženská kvetinová a ovocná vôňa. Aromatická kompozícia s názvom „Over the Rainbow“ vás pozýva na ponorenie do sveta detstva, kedy je dúha vnímaná ako brána do iného rozprávkového sveta a zdá sa, že ak to skúsite, môžete na ňu dosiahnuť.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jeanne Arthes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jeanne Arthes Over The Rainbow – EDP 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jeanne Arthes Over The Rainbow – EDP 30 ml:

Hlava
limetka, jablko
Srdce
biele kvety, ruža, pivonka
Základ
malina, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jeanne Arthes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jeanne Arthes Over The Rainbow – EDP 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jeanne Arthes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jeanne Arthes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jeanne Arthes Over The Rainbow – EDP 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jeanne Arthes Over The Rainbow – EDP 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jeanne Arthes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár