Parfum Jeanne Arthes Vanille Tropicale – EDP 30 ml

  • Parfum Jeanne Arthes Vanille Tropicale – EDP 30 ml (Parfumová voda),
  • Fougerová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jeanne Arthes predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jeanne Arthes Vanille Tropicale – EDP 30 ml

Priznajte sa, niekedy naozaj chcete všetko zahodiť a ocitnúť sa na slnkom zaliatej tropické pláži! Chcete nechať všetky starosti ďaleko za sebou a pred vami je len teplá kokosová blaženosť a biele hrebene vĺn. Vanille Tropicale od Jeanne Arthes vás ľahko privedie na také miesto. Musíte len zavrieť oči a dôverovať kúzlu vône.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jeanne Arthes charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jeanne Arthes Vanille Tropicale – EDP 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jeanne Arthes Vanille Tropicale – EDP 30 ml:

Hlava
kokos, exotické ovocie
Srdce
vanilka, tropické ovocie
Základ
santalové drevo, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jeanne Arthes?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jeanne Arthes Vanille Tropicale – EDP 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jeanne Arthes za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jeanne Arthes.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jeanne Arthes Vanille Tropicale – EDP 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jeanne Arthes Vanille Tropicale – EDP 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jeanne Arthes. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár