Parfum Jenny Glow Jenny Glow Orange Blossom – EDP 80 ml

  • Parfum Jenny Glow Jenny Glow Orange Blossom – EDP 80 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jenny Glow predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jenny Glow Jenny Glow Orange Blossom – EDP 80 ml

Jenny Glow Orange Blossom je žiarivá a pozitívny kvetinová ovocná toaletná voda pre ženy. Presuňte sa do pomarančovej záhrady v Španielsku, kde pocítite rozptyl horkých pomarančových listov, ovocie, jemné a sladké vône. Táto rastlina má toľko rôznych aromatických odtieňov, ktoré sa kombinujú a vytvárajú jedinečnú očarujúce kombináciu.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jenny Glow charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jenny Glow Jenny Glow Orange Blossom – EDP 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jenny Glow Jenny Glow Orange Blossom – EDP 80 ml:

Hlava

petitgrain, zelené tóny

Srdce

okvetné plátky pomarančového kvetu, neroli

Základ

pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jenny Glow?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jenny Glow Jenny Glow Orange Blossom – EDP 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jenny Glow za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jenny Glow.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jenny Glow Jenny Glow Orange Blossom – EDP 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jenny Glow Jenny Glow Orange Blossom – EDP 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jenny Glow. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár