Parfum Jenny Glow Mimosa & Cardamon – EDP 80 ml

  • Parfum Jenny Glow Mimosa & Cardamon – EDP 80 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Jenny Glow predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jenny Glow Mimosa & Cardamon – EDP 80 ml

Jenny Glow Mimosa & Cardamom Cologne je moderný, žiarivá toaletná voda pre mužov a ženy. Vôňa jedinečného charakteru, vďaka ktorému vás táto vôňa zaiste uchváti. Skladá sa iba z troch sladkých tónov, každá s jedinečným odtieňom a chuťou, a spoločne vytvárajú jedinečnú, príjemnú kombináciu vôní.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jenny Glow charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jenny Glow Mimosa & Cardamon – EDP 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jenny Glow Mimosa & Cardamon – EDP 80 ml:

Hlava

kardamon

Srdce

citlivka

Základ

fazuľa tonka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jenny Glow?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jenny Glow Mimosa & Cardamon – EDP 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jenny Glow za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jenny Glow.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jenny Glow Mimosa & Cardamon – EDP 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jenny Glow Mimosa & Cardamon – EDP 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jenny Glow. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár