Parfum Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml

  • Parfum Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Jenny Glow predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml

Jenny Glow Myrrha & Bean je moderný drevitá toaletná voda pre mužov a ženy. Jedinečná vôňa je ideálna pre silné ľudí, ktorí majú svoj vlastný názor. Hlavnou postavou vôňa je myrha, pravdepodobne prvý látka používaná v staroveku k extrakcii vône. Táto nota dáva vôňu tajomstvo a posvätnosť.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jenny Glow charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml:

Hlava

palina, levanduľa

Srdce

myrha

Základ

fazuľa tonka, mandle, lieskový orech

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jenny Glow?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jenny Glow za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jenny Glow.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jenny Glow. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár