Parfum Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 75 ml

  • Parfum Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 75 ml (Toaletná voda),
  • Orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Jesus Del Pozo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 75 ml

Halloween Man Shot je toaletná voda pre odvážnych mužov. Chcete, aby sa za vami každá žena otočila? Tak práve táto vôňa je to pravé pre vás. Čierne korenie, kardamón, daiquiri a citrón rozvonia túto vôňu ako prvý. Dúhovka s šalviou rozžiari prostrednej tóny a koniec zaujme ambra, vanilka a kože. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2016.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jesus Del Pozo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 75 ml:

Hlava

čierne korenie, kardamón, daiquiri, citrón

Srdce

dúhovka, šalvia

Základ

ambra, vanilka, koža

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jesus Del Pozo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jesus Del Pozo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jesus Del Pozo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jesus Del Pozo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár