Parfum Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml

  • Parfum Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jil Sander predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml

Jil Sander nadväzuje na svoju elegantný rad Simply Jil Sander s novou edíciou Simply Eau de Parfum Poudrée. Rad vytvorila Sophie Labbe. Vôňa podčiarkuje ženskú osobnosť a zvýrazňuje jej individualitu. Tvárou parfumovej vody je nemecká modelka Julia Stegner. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jil Sander charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml:

Hlava

mandarínka, frézie, slnečné tóny

Srdce

otočník, hloh, ryža, pižmo, vanilka

Základ

kašmeran, tonka fazule

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jil Sander?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jil Sander za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jil Sander.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jil Sander. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár