Parfum Jil Sander Sunlight – EDP 60 ml

  • Parfum Jil Sander Sunlight – EDP 60 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Jil Sander predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jil Sander Sunlight – EDP 60 ml

Jil Sander Sunlight zachytáva slnečné svetlo vo vôni, ktorá necháva jeho nositeľa žiariť zvnútra. Táto kvetinovo-pižmová kompozícia stelesňuje ukľudňujúci pocit slnečného svetla s tónmi ružového korenia, slnečného akordu a pižma. Susan Sarandon je tvárou novej kampane a ako autentická a vášnivá žena je dokonalým vyslancom vôňa.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jil Sander charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jil Sander Sunlight – EDP 60 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jil Sander Sunlight – EDP 60 ml:

Hlava
ružové korenie, grep
Srdce
pomarančový kvet, pivonka, slnečné tóny, jazmín
Základ
ambroxan, extrakt z bieleho cédra, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jil Sander?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jil Sander Sunlight – EDP 60 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jil Sander za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jil Sander.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jil Sander Sunlight – EDP 60 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jil Sander Sunlight – EDP 60 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jil Sander. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár