Parfum Jimmy Choo Man Blue – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfum Jimmy Choo Man Blue – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Jimmy Choo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jimmy Choo Man Blue – EDT – TESTER 100 ml

Man Blue je drevito-aromatická vôňa pre mužov, ktorá bola na trh uvedená v roku 2018. Hlava obsahuje čierne korenie, muškátovou šalvia, levanduľu a svieži bergamot. V srdci sa rozvonia kože, cyprus a sivá ambra spoločne s ovocnými tónmi jablka a ananásu. Kompozíciu uzatvára santalové drevo, vanilka, vetiver a pačuli.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jimmy Choo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jimmy Choo Man Blue – EDT – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jimmy Choo Man Blue – EDT – TESTER 100 ml:

Hlava
muškátová šalvia, čierne korenie, levanduľa, bergamot
Srdce
koža, cyprus, šedá ambra, jablko, ananás
Základ
santalové drevo, vanilka, vetiver, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jimmy Choo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jimmy Choo Man Blue – EDT – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jimmy Choo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jimmy Choo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jimmy Choo Man Blue – EDT – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jimmy Choo Man Blue – EDT – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jimmy Choo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár