Parfum Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml

  • Parfum Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml (Kolínska voda),
  • Zelená vône unisex,
  • Originálne parfumy Jo Malone predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml

Svieža zeleň oživuje priestranné terasy a ušľachtilé oblúky starovekej závesné záhrady. Majestátne cyprusové stromy napĺňajú vzduch svojou sviežou a aromatickou vôňou, energizovanou drevitými tónmi horolezecké viniča. Hĺbka jantáru poskytuje tejto sviežej scéne základňu s intenzitou a zmyselnosťou.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jo Malone charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml:

Hlava

cyprus, réva, drevo

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jo Malone?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jo Malone za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jo Malone.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jo Malone. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár