Parfum Jo Malone Poppy & Barley – EDC 100 ml

  • Parfum Jo Malone Poppy & Barley – EDC 100 ml (Kolínska voda),
  • Kvetinová vône unisex,
  • Originálne parfumy Jo Malone predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jo Malone Poppy & Barley – EDC 100 ml

Živá kvetinová vôňa, vylepšená figou a fialkou, doplnená šťavnatým čiernym ríbezľami. Naše vlčie maky, vypožičané zo šťavnatých obilných polí, kde sa mieša zrná a kvety, sú Zakuklená otrubami a bavlneným jačmeňom. Táto príjemná vôňa je živou krajinou: kde farebné maky zdobia bohatú úrodu zlata. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jo Malone charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jo Malone Poppy & Barley – EDC 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jo Malone Poppy & Barley – EDC 100 ml:

Hlava

figa, čierne ríbezle, fialka

Srdce

pšenica, mak, prášok

Základ

biele pižmo, jačmeň, otruby

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jo Malone?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jo Malone Poppy & Barley – EDC 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jo Malone za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jo Malone.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jo Malone Poppy & Barley – EDC 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jo Malone Poppy & Barley – EDC 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jo Malone. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár