Parfum Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 50 ml

  • Parfum Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 50 ml (Kolínska voda),
  • Orientálne vône unisex,
  • Originálne parfumy Jo Malone predávajú: vivantis.sk

O parfumu Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 50 ml

Odmena za dve cenené prísady ostrova, prepletená pozdĺž madagaskarského pobrežia zametaného vanilkou. Táto lahodne zmyselná vôňa sa otvára nádychom kardamonu a sviežosti grapefruitového čaju, ktorý ohlasuje zemité hĺbky pôvodného vetiveru. Vzácny vanilkový bourbon vás nakoniec príjemne zahreje.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Jo Malone charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 50 ml:

Hlava

kardamóm, grapefruit

Srdce

vetiver, čaj

Základ

vanilka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Jo Malone?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Jo Malone za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Jo Malone.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Jo Malone Vetiver & Golden Vanilla – EDC INTENSE 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Jo Malone. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár