Parfum Joop! WOW! – EDT 60 ml

  • Parfum Joop! WOW! – EDT 60 ml (Toaletná voda),
  • Fougerová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Joop! predávajú: vivantis.sk

O parfumu Joop! WOW! – EDT 60 ml

WOW! je fougerovo-orientálna vôňa pre mužov. Hlavu tvorí bergamot, kardamom a fialkové lístky. V srdci ucítite kombinácii jedľa, pelargónie a vetiveru. Kompozíciu uzatvára sladká vanilka, kašmírové drevo a fazuľa tonka.
Na trh bola uvedená v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Joop! charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Joop! WOW! – EDT 60 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Joop! WOW! – EDT 60 ml:

Hlava

bergamot, kardamom, list fialky

Srdce

pelargónie, jedľový balzam, vetiver

Základ

fazuľa tonka, vanilka, kašmírové drevo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Joop!?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Joop! WOW! – EDT 60 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Joop! za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Joop!.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Joop! WOW! – EDT 60 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Joop! WOW! – EDT 60 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Joop!. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár