Parfum Juliette Has A Gun Gentlewoman – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfum Juliette Has A Gun Gentlewoman – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Juliette Has A Gun predávajú: vivantis.sk

O parfumu Juliette Has A Gun Gentlewoman – EDP – TESTER 100 ml

Moderné, odvážna, krásna, slobodná to všetko má žena, ktorá používa parfum gentlewoman od Juliette Has A Gun . Ťažšie a hutný parfum je odrazom silnej osobnosti, ktorý dnešná žena musí mať. Parfém sa skladá v top poznámkach z bergamotu, horkých pomarančových kvetov a neroli. V srdci sa prejaví mandle, kvet pomaranča, kumarín a levandule. Uzatvára sa v základe pižmom, jantárom a drevenými tónmi. Parfém bol uvedený na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Juliette Has A Gun charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Juliette Has A Gun Gentlewoman – EDP – TESTER 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Juliette Has A Gun Gentlewoman – EDP – TESTER 100 ml:

Hlava
bergamot, horké pomarančové kvety, neroli
Srdce
mandle, kvet pomaranča, kumarín, levanduľa
Základ
pižmo, jantár, drevené poznámky

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Juliette Has A Gun?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Juliette Has A Gun Gentlewoman – EDP – TESTER 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Juliette Has A Gun za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Juliette Has A Gun.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Juliette Has A Gun Gentlewoman – EDP – TESTER 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Juliette Has A Gun Gentlewoman – EDP – TESTER 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Juliette Has A Gun. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár