Parfum Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml

  • Parfum Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Juliette Has A Gun predávajú: vivantis.sk

O parfumu Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml

Čuchová stopa Moscow Mule hypnotizuje svoje publikum, ako by všetky vyzvala na zdieľanie. Moscow Mule je jedinečná vôňa pre mužov a ženy. Limetka, bergamot, zázvor a citrónová kôra v začiatku vás príjemne naladí. Jablko a jazmín vás potom poteší. A nakoniec si užijete vôňu Ambroxan, jantáru, norlimbanolu a amberette. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Juliette Has A Gun charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml:

Hlava

limetka, bergamot, zázvor, citrónová kôra

Srdce

jablko, jazmín

Základ

ambrette, ambroxan, jantár, norlimbanol

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Juliette Has A Gun?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Juliette Has A Gun za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Juliette Has A Gun.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Juliette Has A Gun Moscow Mule – EDP 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Juliette Has A Gun. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár