Parfum Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml

  • Parfum Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Citrusová vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Just Jack predávajú: vivantis.sk

O parfumu Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml

Exoticky ovocná cesta k Červenému moru. Sila citrusových plodov vykúpaných na stredovýchodnom slnku s nádychom orientálneho korenia a korenia stimulujúceho všetky zmysly, obklopená živicovú vôňou jantáru sa stopou vlhkého machu. Inšpirované vôňou Grey Vetiver od značky Tom Ford .

Vonné zložky parfumu

Parfumy Just Jack charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml:

Hlava
pomarančový kvet, grep
Srdce
korenisté tóny, koreň kosatca, muškátový oriešok
Základ
dubový mach, vetiver, ambra

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Just Jack?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Just Jack za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Just Jack.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Just Jack Just Jack Vetiver – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Just Jack. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár