Parfum Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml

  • Parfum Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Kelsey Berwin predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml

Naučte sa nosiť svoju ženskosť a maximálne ju podčiarknuť s vôňou parfumované vody Dione známej značky Kelsey Berwin . Vôňa je esenciou elegancie, sebavedomie i zmyselnosti, ktorá je pre muža priamo magnetická. Moderná vôňa Dione sa stane vašim doplnkom, či už vaše kroky smerujú kamkoľvek, do práce, či na romantickú večeru.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kelsey Berwin charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml:

Hlava

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kelsey Berwin?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kelsey Berwin za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kelsey Berwin.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kelsey Berwin Dione – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kelsey Berwin. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár