Parfum Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml

  • Parfum Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Kenzo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml

Flower By Kenzo Eau De Lumière je ďalší z kolekcie kvetinových vôní. Táto bola uvedená na trh v roku 2017. Jej hlava obsahuje svieži bergamot a listy čiernych ríbezlí. V srdci nájdete kombinácii bulharskej ruže, jazmínu a y-lang y-lang doplnené o šťavnatú broskyňa. Kompozíciu uzatvára biele pižmo, fialka a kvetina heliotrop.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kenzo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml:

Hlava
kalábrijský bergamot, list čiernych ríbezlí
Srdce
bulharská ruža, jazmín, y-lang y-lang, broskyňa
Základ
biele pižmo, heliotrop, fialka

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kenzo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kenzo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kenzo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kenzo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár