Parfum Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml

  • Parfum Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml (Testery parfémov),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Kenzo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml

Odvážne mestské umenie grafity a mladí, slobodní a kreatívni ľudia. To všetko sa stalo inšpiráciou k vytvoreniu vône Kenzo Flower Tag. Každý umelec má svoju grafity vizitku alebo „Tag“. Kenzo Flower Tag je mladistvá, svieža a iskrivá, ovocno-kvetinová verzia Flower By Kenzo z roku 2000.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kenzo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml:

Hlava

grapefruit, čierne ríbezle, rebarbora

Srdce

jazmín, gardénie, pivonka

Základ

pralinka, vanilka, pačuli, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kenzo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kenzo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kenzo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kenzo Flower Tag – EDP – TESTER 50 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kenzo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár