Parfum Kenzo Kenzo World – EDT 75 ml

  • Parfum Kenzo Kenzo World – EDT 75 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Kenzo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kenzo Kenzo World – EDT 75 ml

World, svieža a ženská toaletná voda inšpirovaná módou. Mixujte štýly a odvážte sa byť sami sebou s iskrivým vzhľadom. Rovnako ako móda Kenzo je ikonická fľaštička na oči oblečená do nezameniteľne sviežeho ružového odtieňa. Táto vôňa je zmesou štýlov, ladiacich s kvetinovými a ovocnými tónmi. Iskrivá vôňa na oslavu zlomyseľných a radostných žien. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kenzo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kenzo Kenzo World – EDT 75 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kenzo Kenzo World – EDT 75 ml:

Hlava

hruška, bergamot

Srdce
pivonka, ruža, mandľový kvet
Základ
koreň kosatca, vanilka, fialka, santalové drevo, biele pižmo, iso e super

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kenzo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kenzo Kenzo World – EDT 75 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kenzo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kenzo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kenzo Kenzo World – EDT 75 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kenzo Kenzo World – EDT 75 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kenzo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár