Parfum Kenzo L`Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet

  • Parfum Kenzo L`Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet (Toaletná voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Kenzo predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kenzo L`Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet

Svieža kvetinová vôňa L`Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave pre ženy. Jej ingrediencie sú dokonalé. Vôňa grapefruitu, pomarančového kvetu a lotosu vás očarí. Nenechajte si ujsť vôňu, o ktorej ste ani nesnívala. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kenzo charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kenzo L`Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kenzo L`Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet:

Hlava

grapefruit

Srdce

pomarančový kvet

Základ
lotos

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kenzo?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kenzo L`Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kenzo za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kenzo.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kenzo L`Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet

Ak máte skúsenosti s parfumom Kenzo L`Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave – EDT 0,7 ml – sachet tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kenzo. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár