Parfum Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml

  • Parfum Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Kim Kardashian predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml

Kim Kardashian Gold je veľmi elegantná a obľúbená vôňa pre ženy. Zlatá, farba luxusu a elegancie, farba, do ktorej je oblečený dizajn flakónu, za ktorým sa ukrýva omamná vonná kompozície. Vôňa je zahájená súhrou korenia a bergamotu. Kvetinové srdce sa skladá z príjemného tria ruže, fialky a jazmínu. Už táto kombinácia vôní znie veľmi zaujímavo, ale koncový efekt tomu dáva základ, v ktorom je pižmo, ambra, santalové drevo, benzoin a pačuli. Nenechajte si ujsť pocit jedinečnosti, ktorý vám dodá táto parfémovaná voda. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kim Kardashian charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml:

Hlava

korenie, bergamot

Srdce

ruža, fialka, jazmín

Základ

ambra, pižmo, santalové drevo, benzoin, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kim Kardashian?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kim Kardashian za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kim Kardashian.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kim Kardashian Kim Kardashian Gold – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kim Kardashian. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár