Parfum Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml

  • Parfum Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Kim Kardashian predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml

Pure Honey je parfémovaná voda od Kim Kardashian, ktorá vaše okolie krásne prevonia medom. Je nepochybné, že Kim Kardashian vie, ako zaujať, o tom sa napokon sama presvedčíte už s prvým privoňaním k vôni. Vôňa sa otvára akordy frézie, ruže a kvety mandarínky. V srdci nájdeme zimolez, včelí vosk, orchidea a nechýba ani med od usilovných včiel. Kompozíciu uzatvára pižmo, vanilka a kokos. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2013.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kim Kardashian charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml:

Hlava

frézie, ruže, kvety mandarínky
 

Srdce

zimolez, včelí vosk, med, orchidea
 

Základ

pižmo, vanilka, kokos
 

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kim Kardashian?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kim Kardashian za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kim Kardashian.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kim Kardashian. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár