Parfum Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml

  • Parfum Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml (Parfumová voda),
  • Kvetinová vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Kim Kardashian predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml

True Reflection je parfémovaná voda od elegantný Kim Kardashian . Osloví sebavedomé ženy, ktoré sú rady stredobodom pozornosti. Vôňa vám s jediným privoňaním navodí pocit šťastia a nekonečne radosti. Vonná kompozícia, ktorá je vhodná do horúcich letných dní sa otvára ovocnými tónmi. Kvetinové srdce rozvonia orchidea, gardénie a lotos. Unikátny kompozíciu zakončuje pižmo, drevo a pačuli. Nenechajte si ju ujsť. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kim Kardashian charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml:

Hlava

broskyňa, slivka, bergamot
 

Srdce

gardénie, orchidea, lotos
 

Základ

pižmo, drevo, pačuli
 

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kim Kardashian?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kim Kardashian za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kim Kardashian.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kim Kardashian True Reflection – EDP 30 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kim Kardashian. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár