Parfum Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml

  • Parfum Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Kolmaz predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml

Každá žena si zaslúži kyticu krásnych kvetov. Parfumovaná voda Kolmaz Bulgarian Wish je aromatické zloženie utkané z najkrajších kvetinových tónov, ktoré spoločne vytvárajú neobyčajný pocit. Kvetinová vôňa podčiarkne zmyselnosť každej ženy. Jedinečná vôňa je skvelá pre špeciálne príležitosti.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kolmaz charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml:

Hlava

bulharská ruža, kvetinové tóny

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kolmaz?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kolmaz za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kolmaz.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kolmaz Bulgarian Wish – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kolmaz. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár