Parfum Kolmaz Scoosh Code – EDP 100 ml

  • Parfum Kolmaz Scoosh Code – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Kolmaz predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kolmaz Scoosh Code – EDP 100 ml

Parfumovaná voda Kolmaz Scoosh Code je aromatická vôňa pre skutočných mužov, ktorí pevne stoja za svojimi názormi aj činmi a chcú od života len to najlepšie. Parfumovaná voda Scoosh Code ideálne vynikne pri večerných príležitostiach, ale hodí sa aj pre denné nosenie od jari do zimy.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kolmaz charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kolmaz Scoosh Code – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kolmaz Scoosh Code – EDP 100 ml:

Hlava

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kolmaz?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kolmaz Scoosh Code – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kolmaz za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kolmaz.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kolmaz Scoosh Code – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kolmaz Scoosh Code – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kolmaz. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár