Parfum Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml

  • Parfum Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Arabské a orientálne vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Kolmaz predávajú: vivantis.sk

O parfumu Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml

Ste pripravení na dotyk luxusu? Objavte vôňu parfumované vody pre mužov Kolmaz Tonic 69, ktorá v sebe spája mužnosť, eleganciu i sviežosť. Aromatická vonná kompozícia ukazuje muža v tom najlepšom svetle a umocňuje jeho prednosti. Vôňa, určená pre štýlové mužov, ktorí idú priamou cestou za svojimi cieľmi.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Kolmaz charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml:

Hlava

Srdce

Základ

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Kolmaz?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Kolmaz za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Kolmaz.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Kolmaz. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár