Parfum Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml

  • Parfum Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Lacoste predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml

Eau de lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche je dámska kvetinovo-vodná vôňa, ktoré miešajú kvety magnólie, konvaliniek a jazmínu s drevnatou základňou indonézske pačuli.
Vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lacoste charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml:

Hlava

žltá mandarínka, grep, ružové korenie

Srdce

vodné tóny, magnólie, jazmín

Základ

pačuli, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lacoste?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lacoste za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lacoste.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lacoste. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár