Parfum Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 90 ml

  • Parfum Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 90 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône pre ženy,
  • Originálne parfumy Lacoste predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 90 ml

Lacoste Pour Femme bola vytvorená pre ženu, ktorá má v sebe rýdzu príťažlivosť a pôvab. Pre ženu, ktorá má odvahu vyjaviť svoje emócie a podeliť sa o svoje pocity. Žena Lacoste je skôr pôvabná než krásna, žiariaca a ústretová, ale nesnaží sa flirtovať a zvádzať za každú cenu. Vďaka tomu je pre väčšinu mužov veľmi príťažlivá. Občas sa jej, vinou spontánnosti, podarí vydať sa nesprávnou cestou, ale vždy sa všetkému venuje s maximálnou energiou.
Vôňa bola na trh uvedená v roku 2003.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lacoste charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 90 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 90 ml:

Hlava

korenie, frézia, jablko

Srdce

fialka, otočník, jazmín, ibištek, ruža

Základ

labdanum, cédrové drevo, zamat, santalové drevo, kadidlo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lacoste?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 90 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lacoste za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lacoste.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 90 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 90 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lacoste. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár