Parfum Lacoste L`Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml

  • Parfum Lacoste L`Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml (Toaletná voda),
  • Francúzske vône pre mužov,
  • Originálne parfumy Lacoste predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lacoste L`Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml

L´Homme Lacoste Intense je drevito-korenistá vôňa pre mužov uvedená v roku 2018. Hlava obsahuje svieže citrusy a rebarboru. V srdci sa snúbi zázvor, čierne korenie, jazmín, mandle, hedion a ananás. Kompozíciu uzatvára drevitý základ doplnený o sladkú vanilku, ambru, pižmo, vetiver a cypriolový olej (nagarmotha).

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lacoste charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lacoste L`Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lacoste L`Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml:

Hlava

rebarbora, dule, mandarínka, pomaranč, citrón, grep

Srdce

zázvor, čierne korenie, jazmín, mandle, hedion, ananás

Základ

vetiver, céder, drevo akigala, pižmo, ambra, vanilka, ambrové drevo, cypriolový olej

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lacoste?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lacoste L`Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lacoste za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lacoste.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lacoste L`Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lacoste L`Homme Lacoste Intense – EDT 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lacoste. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár