Parfum Lalique Bronze – EDP 100 ml

  • Parfum Lalique Bronze – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Lalique predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lalique Bronze – EDP 100 ml

Očarujúce vôňa Bronze od značky Lalique je skvelá pre mužov aj ženy. Jej ingrediencie dokopy dávajú zmysel a prežijete vďaka nim neskutočný pôžitok. Kvetinová hlava obsahuje tóny ruže, konvalinky a fialky. Srdce otvára tuberóza a pomarančový kvet. Na konci si užijete vanilku, jantár a pižmo.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lalique charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lalique Bronze – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lalique Bronze – EDP 100 ml:

Hlava

konvalinka, fialka, ruža

Srdce

tuberóza, pomarančový kvet

Základ

vanilka, jantár, pižmo

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lalique?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lalique Bronze – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lalique za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lalique.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lalique Bronze – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lalique Bronze – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lalique. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár