Parfum Lalique Electrum – EDP 100 ml

  • Parfum Lalique Electrum – EDP 100 ml (Parfumová voda),
  • Francúzske vône unisex,
  • Originálne parfumy Lalique predávajú: vivantis.sk

O parfumu Lalique Electrum – EDP 100 ml

Skvelá toaletná voda Electrum pre mužov aj ženy. Hlava odhaľuje hrušku, frézii a bergamot. Srdcu dominuje jazmín, ruže a santalové drevo. A na konci cítime pižmo, jantár, vetiver a pačuli. Všetky tieto ingrediencie robia vôňu dokonalú. Nenechajte si ujsť pocit byť dokonalý / á ako táto vôňa.Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Vonné zložky parfumu

Parfumy Lalique charakterizujú tri vrstvy vonných zložiek, ktoré sa postupne uvoľňujú a tvoria celkový charakter vône. Ako prvý o sebe dáva vedieť hlava parfumu (horné tóny – napríklad citrusy) a vydrží zhruba prvých 15 minút. Srdce parfumu (prostredný tóny – napríklad ovocie, kvety) tvorí hlavnú charakter vône, ktorý je cítiť zhruba 2 až 3 hodiny. Posledné prichádza k slovu základ parfumu (spodné tóny – napríklad pižmo, santal), ktorý tvorí hĺbku vône a má vplyv na celkovú výdrž parfumu. Pozrite sa nižšie, aké vonné zložky tvoria parfum Lalique Electrum – EDP 100 ml a urobte si predstavu o tom, ako vonia.

Vonné zložky parfumu Lalique Electrum – EDP 100 ml:

Hlava

hruška, frézie, bergamot

Srdce

jazmín, ruža, santalové drevo

Základ

pižmo, jantár, vetiver, pačuli

Viete, kde kúpiť originálne parfumy Lalique?

Určite vás zaujímajú iba originálne parfumy, že áno? Pokiaľ chcete kúpiť originálne parfum Lalique Electrum – EDP 100 ml a nie žiadny falzifikát, alebo produkt nižšej kvality určený na iný trh, potom môžeme odporučiť tento vyskúšaný e-shop s parfumami.

Navyše majú parfumy Lalique za príjemné ceny a stretnete sa s profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Urobte radosť sebe, alebo niekomu inému originálnym parfémom značky Lalique.

Kúpiť parfum

Recenzia parfumu Lalique Electrum – EDP 100 ml

Ak máte skúsenosti s parfumom Lalique Electrum – EDP 100 ml tak neváhajte a podeľte sa s ostatnými. Ako vám tento parfum vonia? Poznáte nejaký podobný parfém? Tiež môžete pridať skúsenosti s nákupom parfumov či už v kamennej parfumérii, alebo online v e-shope. Informácie od vás ocení mnoho ďalších záujemcov nielen o parfumy značky Lalique. Napísať komentár alebo recenziu »

Vložiť komentár